Topánky Rak

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Rak je veľmi dobrým dôkazom toho, že kvalitnú obuv je možné vyrábať aj na Slovensku. Rak je značka, ktorá sa špecializuje na detskú obuv. V ponuke firma však okrem toho nájdete aj bežnú vychádzkovú obuv.

Značka Rak je na trhu už od roku 1993. Firma sa už od svojho počiatku venuje najmä kvalitnej detskej obuvi. Od svojho vzniku Rak vyrobil a predal cez 4 milióny párov detskej obuvi. Rak má cez 30 zamestnancov a svoje produkty predáva cez takmer 300 obchodných zastúpení.

Pri detskej obuvi je najdôležitejšia kvalita. Firma Rak s. r. o. si je toho veľmi dobre vedomá. Najdôležitejšie je pohodlie a bezpečnosť detí. Dôraz sa kladie na správny vývoj detského chodidla. Značka Rak disponuje všetkými potrebnými certifikátmi. Tie sú vykonávané  v autorizovaných skúšobniach Vipotest Partizánske alebo ITC Zlín. Rak sa snaží pri výrobe detskej obuvi používať najmä prírodné materiály ako prírodná useň či bavlna.

Oficiálna stránka značky: rak-obuv.sk
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Rak.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.