Topánky Rainbow club

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Rainbow club je britská značka, ktorá sa špecializuje na výrobu svadobnej obuvi. Je zjavné, že ide o veľmi úzko špecializovanú značku, takže objem predaja nebude práve najvyšší. Malý objem výroby znamená aj vyššie ceny. Rainbow club vám však ponúkne prvotriednu kvalitu. Ľudia za značkou Rainbow club veľmi dobre vedia, že svadba je udalosť života, a ľudia sa neboja do takejto spoločenskej udalosti patrične zainvestovať.

Rainbow club  vyrába svadobnú obuv už od polovice 80-tych rokov. Za dobu svojej existencie si značka vybudovala veľmi dobré meno. Podarilo sa jej to najmä tým, že obuv Rainbow club nosili na svojich svadbách mnohé britské celebrity.

Rainbow club vyrába svadobné topánky dôsledne ručne. Takto sa môžete spoľahnúť na kvalitné spracovanie, ktoré vás zaručene nesklame. Rainbow club má hlavné dizajnéra a niekoľko špičkových remeselníkov. Obuv značky Rainbow club sa predáva najmä vo Veľkej Británii.

Oficiálna stránka značky: rainbowclub.co.uk
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky
Oficiálny Google+ značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Rainbow club.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.