Topánky Primigi

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Primigi je tradičná talianska značka detskej obuvi, založená v roku 1976. Značka uviedla na trh ako prvá topánočky pre prvé detské kroky a ihneď sa stala synonymom pre technologické know-how: starostlivo vybrané materiály v talianskom štýle. Bol to okamžitý úspech, Primigi topánky boli považované za inovatívne a boli ocenené za kvalitu materiálov, pokročilé technológie výroby a starostlivo navrhnuté a vyvážené tvary, aby udržali malé nohy zdravé počas rastu.

Počas niekoľkých rokov sa Primigi sa stala jednotkou na domácom trhu, pričom neustále posilňovala svoju pozíciu. V rovnakej dobe začala prenikať aj na najdôležitejšie zahraničné trhy. V roku 2001 táto prestížne značka bola predaná IMAC Spa, poprednému výrobcovi pánskej, dámskeej a detskej obuvi.

Viac ako 35 rokov skúseností a špecializácie vo svete detskej obuvi zaviedli skupinu na rozšírenie produktového radu. Značka sa začala zameriavať aj na detské oblečenie. V roku 2007 skupina otvorila svoje prvé Primigi predajne. Absolútna novinka na talianskom trhu, Primigi STORES sú jedinečné v tom, že ponúkajú širokú a ucelenú škálu produktov, do ktorých oblečete vaše deti vo veku od 0 do 14 rokov od hlavy až k päte!

Oficiálna stránka značky: primigi.it
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Primigi vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.