Topánky Pepe Jeans

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pepe Jeans je britská módna značka, ktorá je známa najmä produkciou a predajom kvalitnejších džínsov. Firma má sídlo v Londýne. Pôvodne občasný stánok s džínsami dnes predáva ročne módu v hodnote pol miliardy eur.

Z história značky Pepe Jeans

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že značku založil nejaký Pepe. Nie je to tak. Pepe Jeans založili traja bratia -  Nitin Shah, Arun Shah a Milan Shah. V roku 1973 si prvý krát otvorili stánok na predaj džínsov na ulici Portobello Road Market. Nešlo ani o stály stánok, bol otvorený iba príležitostne. Značka Pepe vznikla jednoducho. Bratia chceli značku, ktorá sa ľahko vyslovuje a ľahko píše. Sotva si možno predstaviť jednoduchšie slovo ako „pepe“.

Po prvom stánku nasledoval druhý, tretí a štvrtý stánok. Dnes Pepe Jeans patrí k top výrobcom a predajcom luxusných džínsov. V súčasnosti je značka vlastnená  spoločnosťou Torreal, ktorú vlastní známy španielsky podnikateľ Juan Abelló.

Oficiálna stránka značky: pepejeans.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Pepe Jeans vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.