Topánky Pablosky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pablosky je španielska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom obuvi pre deti a mládež. Pablosky začal svoju púť pred viac ako 40 rokmi a dnes má svoj vlastný štruktúrovaný chod riadenia svojich výrobných priestorov. To, spolu s jeho nadšením pre zlepšenie, kontinuálny vývoj a kombináciou medzi komfortom a dizajnom, vytvorilo zo značky Pablosky značku jedinečnej detskej obuvi. V súčasnej dobe Pablosky pôsobí vo viac než 30 krajinách sveta.

Systém Pablosky bol zavedený do všetkých modelov obuvi. Dokonale kombinuje komfort a štýl a prispôsobuje všetky návrhy požiadavkám detí a mládeže.
K ďaľším silným stránkam značky patrí profesionalita viac ako 400 zamestnancov pracujúcich každý deň, najmodernejšie technológie a remeselné práce, ktorých výsledkom je viac ako 2 milióny párov obuvi ročne, vyrobených zväčša v Španielsku.

Medzi výrobkami tejto populárnej detskej značky obuvy nájdete kolekcie od topánočiek pre prvé kroky Vašich ratolestí, cez papučky, čižmičky, balerínky a sandálkyaž po tenisky a školskú obuv.

Oficiálna stránka značky: pablosky.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Pablosky vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.