Topánky Olivia

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Väčšina obuvi, ktorú dnes vidíte na pultoch predajní po celom Slovensku sa vyrába niekde v Číne či v iných východoázijských krajinách.  Problém je v tom, že čínske fabriky majú pomerne veľký problém s kvalitou. Prečo tak kupovať čínske topánky, keď na slovenskom trhu sa nachádza niekoľko kvalitných našich výrobcov?

Jedným z nich je aj Olivia s. r. o. Táto firma stojí za značkou Olivia. Olivia s. r. o. je dcérskou spoločnosťou firmy Ceder s. r. o. Obe firmy vznikli v roku 1999. Ceder sa venuje výrobe a predaju obuvi a pôsobí na Slovensku a v okolitých krajinách. Podobne je na tom aj Olivia.

Firma spočiatku predstavila topánky značky Olivia iba na Slovensku. Najmä lodičky tejto značky však zaznamenali skutočný úspech. Zákazníčky si obľúbili najmä ich mäkkosť. Ženy sa v nich cítili ako v papučkách. Dobré meno značky Olivia sa rýchlo prenieslo aj za hranice. V súčasnosti sa topánky značky Olivia predávajú na Slovensku, v Čechách, Maďarsku a Poľsku.

Ceder s. r. o. vyrába najmä koženú obuv. Značka Olivia sa zameriava výhradne na ženskú populáciu. Spoločnosť Olivia s. r. o. mesačne predá až 2000 párov obuvi. Predaj sa deje rôznymi distribučnými kanálmi. Jedna je to cez veľkosklad firmy Ceder. Táto spoločnosť prevádzkuje na Slovensku aj vlastnú sieť predajní s názvom  Pret-a-Porter shoes. Samozrejmosťou je aj to, že všetky modely značky Olivia si môžete kúpiť pohodlne na internete.

Spoločnosť Olivia s. r. o. sa nachádza v Nitre, presnejšie na ulici Dolnozoborská. V Nitre sídli aj spoločnosť Ceder shoes.

Značka Olivia sa snaží byť vždy „in“. Firma za touto značkou sleduje najnovšie módne trendy a každoročne sa snaží svojim zákazníčkam pripraviť nové aktuálne kolekcie.

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Olivia vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.