Topánky Newton Running

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Newton Running, alebo jednoducho iba Newton, je americká spoločnosť venujúca sa výrobe bežeckej obuvi. Ako väčšina mladých amerických značiek športovej obuvi, aj za Newton Running je pomerne zaujímavý príbeh.

Značku Newton Running založili Jerry Lee a Danny Abshire. Obaja nadšenci behu, pre ktorých bolo vytvorenie bežeckých topánok určitým poslaním. Značka Newton Running vznikla v meste Boulder v štále Colorado. Boulder jedným z najlepších stredísk behu a outdoorových športov všetkého druhu v Spojených štátoch amerických. Boulder bol jednoducho predurčený, že raz v ňom vznikne svetoznáma športová značka.

Newton Running pôvodne vznikla za účelom vyvinutia technológie, špeciálnej obuvi, ktorá mala byť následne predaná veľkým hráčom ako Nike, Adidas a Puma. Situácia sa však vyvinula trochu inak. Zakladatelia Newton Running sa nakoniec rozhodli ísť na trh samostatne. S odstupom niekoľkých rokov sa toto rozhodnutie ukázalo ako správne. Newton Running dnes patrí k najlepším značkám bežeckej obuvi na svete.

Oficiálna stránka značky: newtonrunning.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Newton Running.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.