Topánky Nero Giardini

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Nero Giardini je talianska značka produkujúca vysoko kvalitné topánky, doplnky a oblečenie. Značka je členom B.A.G. a.s., ktorá je vedená podnikateľom Enrico Bracalente a nachádza sa v Monte San Pietrangeli (FM), Le regiónu Marche. Založená bola v roku 1975, ako malá výrobná firma a , spoločnosť bola pôvodne známa ako Batam a bola vo vlastníctve niekoľkých členov. V roku 1990 sa celá spoločnos úplne reorganizovala tak, aby sa sústredli všetky svoje zdroje na rozvoji značky Nero Giardini. Zlom nastal v roku 1998, keď Enrico Bracalente získala 100% akcií Batam a stala sa tak jediným riaditeľom BAG Srl (Ltd), ktorá sa zmenila neskôr na B.A.G. Spa (S.A.). Vďaka jeho silnému podnikateľskému duchu a ostrému prehľadu trhu, Enrico Bracalente vytvoril účinný a štruktúrovaný obchodný model.
Moderné spracovanie výrobné a technologické investície sú kľúčové faktory stratégie Nero Giardini: zachovanie remeselníckych korenov popri využívaní priemyselných organizácií a procesov.Všetky fázy výroby obuvi, zo spracovania kože,šitia na komponenty a montáž sú starostlivo naplánované v hlavnom sídle v taliansku, kde výroba zamestnáva aj pracovníkov 20 tich ďaľších továrňach, ktorý starostlivo dbajú o to aby ich výrobky plnili prísne kvalitatívne kritériá.

Oficiálna stránka značky: nerogiardini.it
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Nero Giardini.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.