Topánky Naturino (Falcotto)

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Naturino je značka ovuvy pre deti vyrábaná Falcko SpA, ktorý je lídrom v obuvníckom priemysle už viac ako 40 rokov. Výber správnych topánok pre deti zohráva významnú úlohu pri zabezpečovaní zdravého vývoja ich nôh.
To je dôvod, prečo Naturino navrhuje a vyrába topánky pre deti, ktoré sú kombináciou inovatívnych technických riešení a vášnivej láskou k detailu a štýlu.
Pri každom kroku Vašich detí, Naturino topánky chránia a podporujú ich nožičky, bez obmedzenia pohybu, alebo rastu.
Takže zatiaľ čo si vaše deti behajú, pokakujú a hrajú sa, Naturino topánky sa prispôsobia ich nohám takže voľne rastú ... a hlavne prirodzene!

Poďme zistiť, prečo:

SAND EFFECT
Najlepšou podporou pre detské nohy je morský piesok, ktorý kopíruje tvar ich chodidiel bez štípania, tlačenia alebo obmedzenia pohybu. To je dôvod, prečo Naturino vytvoril exkluzívny "Sand Effect" systém, ktorého jedinečné vlastnosti vytvárajú prirodzený pocit chôdze po morskom piesku.

PULL-OUT VLOŽKY
Naturino topánky majú vysúvacie anatomické vložky do topánok, ktoré sú anti-bakteriálne a umývateľné: dôležitou zárukou pre blaho detských nôh. Ak chcete odstrániť pot a vlhkosť, Naturino odporúča vymeniť vložky, a umožniť im dôkladne vyschnúť. Malé bezpečnostné opatrenia, ktoré zaistia zdravie, hygienu a suché nohy Vašich detí za všetkých okolností!

Naturino'S spolupracuje s pediatrami
Naturino spolupracuje neustále so skúsenými pediatrami a ortopédmi na zlepšení svojich produktov. Vďaka tejto priamej línii so svetom výskumu, Naturino topánky sú inovatívne a technicky pokročilé.

ŠTÝL
Naturino topánky sú nielen pohodlné a odolné, ale aj trendy! Je to jedinečná kombinácia štýlu a talianskej know-how s najnovšími módnymi trendmi, ktoré zabezpečuje úspech Naturino topánok na celom svete.
Pozornosť venovaná detailom, starostlivo vybrané materiály a prísne kontroly výroby charakterizujú kvalitu každého výrobku Naturino.

Oficiálna stránka značky: naturino.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Naturino (Falcotto) vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.