Topánky Napapijri

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Napapijri je nórska značka trendového oblečenia, obuvy a doplnkov, ktorá mí za sebou dlhú a zaujímavú históriu. Značka produkuje pánske, dámska a detské oblečenie v najnovších trendoch a v jej kolekcií nájdete bundy, svetre, nohavice, pulóvre tričké či sukne, z doplnkov zase šatky, šále, opasky či topánky.

História

Napapijri cesta sa začala v roku 1987 v tieni najvyššieho vrchola Európy, Monte Bianco, kde sa taliansky výrobca cestovných tašiek predstavil novú víziu vonkajšieho oblečenia, kombinujúceho inovatívne materiály s dôkladným dôrazom na štýl. Dnes sa toto prémiové značkové oblečenie pre voľný čas obzerá späť na veľké expedície a neohrozených prieskumníkov, ktorí transformovali svoje životy do jedinečných dobrodružných ciest, ako na pôvodcov a hlavných inšpirátorov značky. Napapijri je fínskej slovo, ktoré v preklade znamené polárny kruh a logo, napoly pozitívne a napoly negatívne, vyjadruje severný a južný póly v grafickej podobe. Nórska vlajka je úzko spojená s DNA značky Napapijri, reprezentujúca najsevernejšiu krajinu Európy, a rodisko niekoľkých veľkých bádateľov 20. storočia, rovnako ako krajinu extrémnych podmienok a nádhernej prírody.

Oficiálna stránka značky: napapijri.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Napapijri vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.