Topánky Moschino

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Moschino zaujal významnú pozíciu na medzinárodnej módnej scéne, vďaka svojejhistórii, jednotnosti a kontinuity.Kolekcie Moschino, Moschino Cheap a Chic and Love Moschinosú vytvorené aby obhájili kvalitu, ktorá vďaka irónii a elegancii nadobudla svoju silu.

História

Značka bola pôvodne vytvorená v roku 1983 Francom Moschinom (1950-1994). Moschino a jeho módna značka sa preslávila svojou inovatívnosťou, farebnými - niekedy až excentrickými návrhmiy, jeho kritikou módneho priemyslu a jeho sociálnymi osvetovými kampaniami v skorých 90 tych rokoch. Po Moschinovej predčasnej smrti sa Rossella Jardini, jeho bývalá asistentka stala riaditeľkou. Značka je súčasťou módnej skupiny Aeff od roku 1999.

Obuv

Obuv značky Moschino je, podobne ako jeho oblečenie, plná kreatívnych variácií, nápadovosti a farebnosti. Moschino vyrába štýlové topánky pre mužov aj ženy podliehajúce najnovším módnym trendom a každý jeden pár zaujme svojím originálnym dizajnom.

Oficiálna stránka značky: moschino.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Moschino vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.