Topánky Mixer

MixerHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Vo svete módy majú topánky osobité miesto. Hlavne keď sa jedná o dámske topánky, pretože ženy prirodzene  venujú väčšiu pozornosť topánkam ako muži. Na poli topánok existuje obrovská konkurencia, pretože vyrobiť obuv je v súčasnosti veľmi jednoduché. Mnohí európsky výrobcovia musia ťažko odolávať lacnej čínskej konkurencii. Väčšina európskych producentov obuvi buď skrachovala, alebo presunula svoju výrobu do Číny. V Európe vyrábajú svoje produkty iba luxusné značky, kde na výrobnej cene až tak nezáleží.

Slovensko a Československo má bohatú históriu spojenú s výrobou obuvi. Však si stačí spomenúť iba na zlínskyho rodáka Tomáša Baťu, ktorý bol svojho času prirovnávaný k Henrymu Fordovi.

Medzi súčasné firmy zaoberajúce sa výrobou obuvi patrí aj česká firma Mixer, ktorá ponúka rôzne druhy obuvi. V katalógov firmy Mixer nájdeme spoločenskú obuv, športovú obuv, šľapky, sandále, gumáky, a to všetko v detskom prevedení, pánskom alebo dámskom.

Mixer má na Slovensku v Čechách niekoľko firemných predajní. Ťažisko pôsobenia firmy je stále v Čechách, na Slovensku má Mixer zatiaľ predajňu iba v Bratislave. Pokiaľ máte záujem o výrobky spoločnosti Mixer a nie ste z Bratislavy, tak môžete využiť služby ich internetového obchodu, ktorý ponúka kompletné portfóliu výrobkov spoločnosti Mixer.

Oficiálna stránka značky: mixershoes.sk
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Mixer vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.