Topánky Menbur

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Menbur je španielska značka obuvi, ktorá je na trhu už viac ako 40 rokov. Firma sídli v historickom meste Granada. Menbur sa špecializuje na výrobu dámskej obuvi. Okrem štýlových topánok firma vyrába aj módne doplnky.

Menbur je výrobca obuvi, ktorý si oficiálne dal záväzok načúvať ženám. Okrem záväzku či prísľubu je to možné vnímať aj ako recept úspechu. Menbur sa tohto hesla drží od svojho vzniku.

Menbur chce porozumieť súčasnej ženy, pretože vie, že iba toto je cesta k jej spokojnosti. Značka Menbur by bez žien neexistovala, nemala by zmysel. Menbur ponúka ženám topánky a módne doplnky na ceremónie a ďalšie špeciálne príležitosti s vedomím toho, že záleží najmä na harmónii medzi eleganciou, štýlom a prirodzenosťou.

Modernosť je doslova cítiť v obuvi značky Menbur. Ženy milujú Menbur aj z dôvodu, že táto značka im umožňuje prispôsobiť sa neustále sa meniacemu životu 21. storočia.

Oficiálna stránka značky: menbur.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky
Oficiálny Google+ značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Menbur vo Vašom okolí.

Topánky Menbur v našej ponuke

Menbur 4557 ivory

Menbur 4557 ivory sú dámskymi letnými spoločenskými svadobnými lodičkami na podpätku s voľnou pätou. Originálne exkluzívna obuv značky Menbur ručne vyrobené v Španielsku. Zvršok obuvi je vyrobený z ...

Menbur 4612 ivory

Lodičky Menbur 4612 ivory sú dámska letná spoločenská svadobná obuv na podpätku. Originálna exkluzívna obuv značky Menbur ručne vyrobená v Španielsku. Zvršok obuvi je vyrobený z jemného zamatového ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.