Topánky Melissa

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Melissa je brazílska značka prevažne dámskej obuvi, ktorá je momentálne prítomná vo viac ako 80 krajinách sveta. Najdôležitejším trhom však zostáva domáci brazílsky. Silnú prítomnosť má značka aj v Austrálii a niekoľkých krajinách Európy.  Značka patrí medzinárodnej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou a predajom obuvi Grendene.

Iba Melissa

Hoci značka Melissa nie je taká známa ako niektoré európske či americké značky, je v jednom ohľade jedinečná. Je najväčším inovátorom v oblasti  plastovej obuvi. Na prvý pohľad sa myšlienka plastovej obuvi nemusí zdať ako najlepší nápad. Melissa však za 25 rokov svojej existencie dokázala opak. Počas štvrťstoročia predala po celom svete viac ako 80 miliónov párov obuvi. Plast sa ukázal ako príťažlivý a ekologický materiál. Nešlo by to však bez jednoznačného dôrazu na výskum a inovácie. Značka sa snaží vyrábať topánky spôsobom, ktorý minimálne zaťažuje životné prostredie.

Oficiálna stránka značky: melissa.com.br

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Melissa vo Vašom okolí.

Topánky Melissa v našej ponuke

Mel Pop Heart

Mel Pop Heart je model dámskych balerín od Melissy. Na špičke balerínok je efektné srdiečko. Balerínky Mel Pop Heart sú vyrobené zo špeciálneho materiálu Melflex, ktorý je 100% recyklovateľný. Výhodou ...

Mel dreamed by Melissa lodičky Raspberry

Mel dreamed by Melissa sú atraktívne lodičky z kolekcie roku 2013. Tento model Raspberry je v kombinácii čierna červená. Pre značku je typický sklon obuvi a efektné výrazné srdiečko nad nártom na špičke ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.