Topánky Medicus

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Medicus je latinský výraz pre doktora. Väčšine ľudí zo zdravotníctva napadne práve táto asociácia. Vo svete obuvi je však Medicus značka obuvi. Topánky značky Medicus však nemajú až tak ďaleko od lekárskeho prostredia. Medicus je značka, ktorá sa špecializuja na zdravotnícku a ortopedickú obuv. Medicus patrí medzi cenovo dostupné značky, ktoré  sú prístupné prakticky pre každého.

Medicus zároveň patrí medzi menej známe značky na slovenskom trhu. V našich obchodov sa predáva zdravotnícka obuv viacerých značiek. Topánky Medicus je potrebné hľadať najmä vo veľkých predajniach s obuvou. Medicus nájdete napríklad na pultoch nemeckého reťazca Deichmann. Tento predajca ponúka desiatky rôznych značiek. Medicus tam nemá žiadne osobité postavenie. Medicus je pomerne neznáma značka aj preto, lebo firma prakticky neinzeruje.

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Medicus vo Vašom okolí.

Skúsenosti a názory:

 1. jana dratvová

  Práve dnes som sa v predajni Deichmann rozhodovala nad kúpou topánok značky Medicus. Celokožené, príjemné už len na dotyk… žiarila som spokojnosťou. Predsa som si obula obidve topánky a chvíľu som v nich pochodila medzi regálmi. Išla som vyzuť, s tým, že už moja cesta ide viesť k pokladni. Aký šok ma čakal po vyzutí? na dotykových miestach ponožky do čierna… za pár minút… ako by som vyzerala, keby som topánku mala obutú dlhšie? asi ako kominár… takže som odišla z obchodu naprázdno s plnou hlavou otázok… načo sa farbia kožené vložky do topánok, ked sú nestálofarebné… prečo sa nepoužívajú radšej v prírodnej forme… bledé? Ide o zdravotnú obuv… takže si myslím o to viac, žeby takéto nemala spôsobovať. Je mi to ozaj ľúto… Tešila som sa zbytočne.

 2. Gabriela

  Od značky Medicus mám jedny celokožené poltopánky, a je to to najlepšie na nohy, čo vlastním. Ak by som mala možnosť kúpiť si ich opätovne, urobím tak. Je rozumnejšie investovať do kvalitnej drahšej obuvi /ale ju kúpiť v akcii 😉 /, ako ničiť si nohy v lacných šmejdoch. Takže odporúčam…a čierne kožené vložky do topánok sa dajú kúpiť, ak nie sú prilepené k podošve, to nie je problém.

 3. Alica

  Zatiaľ mám s touto značkou len dobré skúsenosti a vyhľadávam ju. Na moje širšie chodidlá /H/ je inak problém kúpiť kvalitné topánky.

 4. Klára Giertlová

  Najlepšie topánky môjho života (59 rokov :-)) sú tiež Medicus. V šedo-bordovej farebnosti, optimálne kombinovateľné s mojím voľnočasovým šatníkom. Mala som ich asi 4 roky a vyzerali stále dobre. Vždy, keď som chcela absolvovať dlhšiu cestu pešo, obúvala som si ich… až donedávna, kedy mi naša mladá fenka rozhrýzla okraj topánky na zadnej časti. V obchode takéto topánky už nedostanem, ale čo horšie – ani na nete nič podobné nevidím… Podobajú sa im len trekingové topánky Medicus z katalógu 2016, ktoré už v predaji nie sú… Na Medicus nedám dopustiť, ale neustála inovácia sortimentu mi nevyhovuje… vždy by mali byť v sortimente nejaké nadčasové „stálice“ nepodliehajúce móde.

 5. Eva Benešová

  Bola by som rada, keby bol väčší výber dámskej obuvi vo veľkosti č. 42, niekedy ale čísla nezodpovedajú, hoci je to napríklad český výrobok. Ďakujem.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.