Topánky Manas

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Manas je výrobná spoločnosť talianskej obuvi, ktorá prispela k tomu, že talianske vyrobky sú slávne po celom svete. Spoločnosť hrdo patrí do starovekej priemyselnej oblasti, v srdci slunny regiónu Marche, kde je možné vymyslieť nápad na topánky v dopoludňajších hodinách, a vidieť ho vytvorený už večer.

Manas je svet dámskej obuvi, módnej aj ležérnej, pánskej obuvi a doplnkov, vyrobených z veľkým dôrazom na kvalitu, kreativitu a taliansy štýl. Dohromady to predstavuje najhlbšie jadro talianskej módy a spôsobu života, ktoré sa pozná všade na medzinárodnej scéne.

Kolekcie

V kolekciach značky Manas si hlavne dámy prídu na svoje . Nájde te tu kolekcie bežnej obuvi, elegantných topánok na ečer, lodičiek, etnických sandál a westernovských čižiem. To všetko je doplnené štýlovými kvalitnými kabelkami a doplnkami.

História

Spoločnosť bola založená v Taliansku v roku 1956. Značka Manas je rodinný podnik. Tretia generácia Sagripanti zachováva noblesnú remeselnú tradíciu a zároveň ponúka kolekcia s inovatívnymi a módne doplnky za rozmanitého vzhľadu so silnou identitou. Manas bola prvou značkou talianskej obuvi, ktorá získala certifikácie ISO 9001 - riadenie kvality. Manas topánky preto ponúkajú bezkonkurenčnú spoľahlivosť. Značka Manas je zapojiená do recyklačných projektov a vzdelávania. Manas sú topánky so štýlom, kvalitou, pohodlie aj priaznivou cenou.

Oficiálna stránka značky: manas.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Manas.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.