Topánky Maguba

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Koncept Maguba bol vytvorený v roku 2009 v Londýne, keĎ traja mladí priatelia zo Švédska, Talianska a Mexika, chceli obnoviť kultové švédske dreváky pridaním závratného mestského pouličného štýlu a užívateľského dizajnu. Dnesi švédska návrhárka spolupracuje s výrobcami obuvy na vytvorení štýlu, ktorý kombinuje generácie tradičného švédskeho remeselného spracovania s čerstvými a veselými farbami, materiálmi a tvarmi.

Jednoduché, prírodné a ručne vyrábané dreváky
Maguba dreváky sú vyrábané ručne v továrni s ohľadom na našich zamestnancov a životné prostredie. Maguba používa výrobné postupy a materiály, ktoré neškodia životnému prostredi a používam jednoduché a prírodné materiály ako drevo a koža. Výsledkom sú pohodlné dreváky a sandále, ktoré sú jemné a zároveň odolné.

Rešpektujeme životné prostredie
Značka sa snží získavať dodávateľov východiskových materiálov zo Švédska alebo Európy dodávateľov, čo znamená menej dopravy, a tým aj nižšia újmu na ekologií a na životom prostredí.

Oficiálna stránka značky: maguba.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Maguba vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.