Topánky LOWA

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Lowa je nemecká spoločnosť, ktorá má za sebou už 90 rokov existencie. Lowa vznikla už v roku 1923. Storočie skúseností je možné vidieť na tom, čo dnes Lowa vyrába. Lowa sa zameriava na kvalitnú outdoorú obuv, ktorá vydrží dlhšie ako konkurencia.

Lowa je jediný výrobca outdoorovej obuvi, ktorý disponuje certifikátom ISO 9001, ktorý zaručuje najvyššiu kvalitu konštrukcie a výrobného procesu.

Lowa líši od bežných firiem vyrábajúcich obuv aj v mnohých ďalších ohľadoch. Firma napríklad vyrába svoje topánky kompletne v Európe, hoci veľmi dobre vie, že vyrobiť topánky v Číne je neporovnateľne lacnejšie. Spoločnosti Lowa však záleží na tom, aby ich obuv bola vyrábaná spôsobom, ktorý je priaznivý k životnému prostrediu. Toto možno len veľmi ťažko dosiahnuť v Číne.

V konečnom dôsledku však ide o kvalitu. Lowa veľmi dobre vie, že presun výroby do Ázie nutne znamená aj zníženie kvality. A to ide proti hodnotám značky Lowa.

Oficiálna stránka značky: lowa.de
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky LOWA vo Vašom okolí.

Skúsenosti a názory:

  1. Stanislav Valkovský

    Je pravda, že som si obľúbil trekovú polovičnú obuv Lowa zvršok koža a goratex. Chodí sa v nich veľmi dobre. Vonkajší a vnútorný vzhľad vydrží dlho. Ale zaráža ma jedna vec. Väčšinou na to človek príde, keď je to najmenej vhodné, voda v topánke. Odkiaľ? Už na druhých topánkach sa mi stalo, že koža prechádzajúca do podrážky praskla a tade sa voda dostáva do topánky. Je pravda, že ich mám 200 dní v roku na nohách, ale aj tak sa domnievam, že by si mal dať výrobca na to pozor. Pravda je aj to, že topánky boli v obidvoch prípadoch veľmi promntne riešené v rámci reklamácie. Pravdou je, že by som spoľahlivosť počas reálneho obdobia funkčnosti topánky nerád menil za ústretovosť výrobcu pri riešení reklamácie.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.