Letné gumáky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Vyberte si iné značkové gumáky:Baťa, Crocs, Golddigga, Disney

Gumáky sa obvykle nosia do daždivého počasia a cez leto je možné ich nosiť práve počas daždivého dňa. Letné gumáky sú prispôsobené aj na teplejšie podmienky, takže nie sú moc hrubé, nemajú zateplenie a naopak veľakrát sú určené aj na bežné nosenie ako štýlový a trendová obuv.

Veľký výber

Gumáky možno nájsť ako pánske, dámske aj detské, pričom je niekoľko značiek, ktoré sa zameriavajú na výrobu obuvi a kúpiť sa dajú prakticky v každom obchode s topánkami. Veľmi populárne je aj nakupovanie cez internet v eshopoch, kde sú na gumáky častokrát sezónne akcie a výpredaj.

Značkové alebo nie?

Pre deti sú populárne či už rozprávkové motívy ako od značky Disney, alebo rôzne moderné a originálne štýly. Veľký výber pre dospelých ponúkajú značky ako napríklad Hunter, Novesta, Aigle, Burberry, Dunlop, Demar, Favolla a ďalšie iné. Samozrejme aj neznačkové gumáky môžu mať svoju kvalitu.

Kde sa nosia

Väčšina modelov gumákov je určená aj nabežné nosenie, najmä pre ženy ide o trendovú obuv. Pre mužov sú ale určené najmä pracovné gumáky, ktoré sa nosia napríklad v záhrade alebo pri inej pracovnej činnosti v teréne. Deti majú gumáky najčastejšie na prechádzkach, kde ich ochránia pred vodou.

Disney Wellington det.

Detské vodotesné gumáky značky Disney v kombinácii červenej a čiernej farby, ideálne do daždivého počasia vďaka nepremokavému a vodotesnému syntetickému materiálu. Gumáky majú aj vysačky na prípadné ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.