Topánky Legea

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Legea je jednou z mnohých talianskych značiek špecializujúcich sa na výrobu a predaj športového oblečenia, obuvi a rôznych doplnkov. Špecialitou značky Legea je futbal – toto je veľmi podobné aj pri ďalších talianskych značkách, keďže futbal je jednoznačne najpopulárnejší šport na Apeninskom polostrove.

Legea patrí medzi mladších talianskych výrobcov športovej obuvi a oblečenia. Firma vznikla iba v roku 1990 v Pompejách. V tomto známom meste firma sídli až doteraz.

Legea patrí medzi rýchlo rastúce spoločnosti. V súčasnosti má firma vlastné obchody nielen v Európe, ale aj v USA, Kanade či Austrálii.

Legea a sponzorstvo

Ako všetky ostatné firmy venujúce sa výrobe športových potrieb, aj Legea investuje veľké množstvo peňazí do sponzorstva. Väčšina týchto peňazí smeruje do futbalu. Veľkou zaujímavosťou je, že Legea sponzoruje národný futbalový tím Severnej Kórey. Okrem tejto krajiny Legea sponzoruje aj množstvo ďalších národných a klubových tímov.

Oficiálna stránka značky: legeaservice.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Legea.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.