Topánky Le Coq Sportif

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Le coq sportif je francuzska značka módnej športovej obuvy s tradíciou. Športový štýl pristál "down under". Značka je všetkým o francúzštine
elegancií, športových legendách a kreatívnom vlákne.

Kolekcie značky Le Coq Sportif majú vzhľad 60. tych rokov a sú vyrábané s autentickým vintage citom. Vždy stáli v popredí populárnej kultúry a
spolupracoval s mnohými štýlovými značkami; dnes francúzsky názov symbolizuje módny životný štýl všetkých trednsetterov, ktorí hľadajú niečo nové, čerstvé a autentické.
História značky

Všetko to začalo v roku 1882 otvorením malého obchodu s pančuchovým tovarom vo Francúzsku, v Romilly-sur-Seine, v časti regiónu Champagne zvanej Aube.

Emile Camuset, muž, ktorý otvoril tento obchod, miloval šport, ktorý bol jeho divokou vášňou. Keď začal vyrábať športové dresy vo svojej malej dielni, asi ani vo sne by ho nenapadlo, že o 130 rokov neskôr sa Le Coq Sportif stane jednou z najprestížnejších svetových športových značiek, známej pre svoje oblečenie, obuv a športové vybavenie.Značka si prešla mnohými rekonštrukciami, súťažili v nej svetoznámi cyklisti, futbalisti a iní športovci, ktorý dopomohli k sláve tejto jedinečnej francúzskej značky.

Oficiálna stránka značky: lecoqsportif.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Le Coq Sportif vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.