Topánky Lauren Jones

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Lauren Jones je americká herečka, modelka a dizajnérka, ktorá vlastní rovnomennú značku obuvi. Lauren Jones začínala ako herečka a modelka. K navrhovaniu obuvi sa dostala až neskôr počas svojej kariéry.

Značka Lauren Jones začínala so svadobnými topánkami. Uvedenie topánok tejto značky zaznamenalo nečakaný úspech a tak značka bola onedlho rozšírená aj na ďalšie typy obuvi. Obuv značky Lauren Jones je známe svojou ženskosťou a ozdobami. Obuv značky Lauren Jones je dostupná aj pre bežného konzumenta.

O Lauren Jones

Lauren Lorraine Jones sa narodila 27. autusta roku 1982 v meste Jackson v americkom štáte Mississippi. V súčasnosti žije v Los Angeles a New Yorku.

Do pozornosti američanov sa dostala potom, ako vyhrala súťaž modeliek organizovanú známym časopisom Seventeen. Krátko po tomto víťazstve sa objavila hneď v niekoľkých populárnych televíznych šou – jej kariéra bola odštartovaná.

Oficiálna stránka značky: laurenjonescollection.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Lauren Jones.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.