Topánky KMM

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

KMM je značka obuvi, ktorá patrí českej firme Moravia Adler CZ, s.r.o. KMM vyrába lifestylovú obuv pre rôzne subkultúry modernej spoločnosti – priaznivcov punku, metalu či gothicu.

KMM predáva obuv v mnohých prevedeniach a farbách. Aj pre toto sú topánky značky KMM veľmi obľúbené po celej Európe. KMM si však zachováva aj čosi české – KMM obuv je vyrábaná v bývalej fabrike Baťa na starých českých strojoch.

Trochu z histórie spoločnosti KMM.

Značka KMM má pomerne dlhú históriu, hoci súčasná značka KMM je pomerne mladá. História KMM siaha až do problematických 30-tych rokov minulého storočia. KMM vtedy slúžila pre potreby Hitler Jugend. Táto mládežnícka organizácia kúpila značku KMM od spoločnosti Baťa – KMM je tak historicky československou značkou.

Po druhej svetovej vojne boli KMM topánky produkované spočiatku ako robotnícke topánky. Mladým ľuďom sa však tento typ obuvi zapáčil. Vznikla tak značka KMM-Club young fashion.

Oficiálna stránka značky: kmmboots.eu
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky KMM.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.