Topánky Kashi Kicks

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Kashi Kicks je americká značka obuvi, ktorá vznikla a má sídlo  v Pittsburgu v Pensylvánii. Rovnako ako názov tejto značky, aj vzhľad Kashi Kicks je už na prvý pohľa veľmi odlišný od konkurencie.  Tento rozdiel bol oveľa výraznejší pred rokmi, keď Kashi Kicks začínali.

Už pri uvedení na trh mala značka Kashi Kicks trochu iné ciele ako bežné značky obuvi tej doby. Kashi Kicks išlo predovšetkým o štýl, o módu. Samostná funkčnosť tenisiek bola druhoradá. Firma za touto značkou veľmi dobre pochopila, že budúcnosť obuvi je práve v schopnosti odlíšiť sa od konkurencie. S bežnou obuvou má možno šancu uspieť čínska firma, americké spoločnosti však musieť pridať niečo navyše.

Značka Kashi Kicks môže ďakovať za svoj úspech množstvo celebrít – hip hop umelcom či športovcom.   Tenisky Kashi Kics  boli otvorene podporené od ľudí ako: Flavor Flav, George Clinton, Talib Kweli či Joey Porter.

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Kashi Kicks.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.