Topánky Jeffrey Campbell

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Jeffrey Campbell patrí medzi výnimočné značky, ktorým sa darí v posledných rokoch raketovo rásť. Ľudia za touto značkou pochopili, čo moderný človek chce. Ponúka svojim zákazníkom kúsok umenia, veci, s ktorými môžu byť maximálne spokojní.

Jeffrey Campbell je americká firma, ktorá má pomerne krátku históriu. Firma začala svoju púť k srdciam spotrebiteľov iba v roku 2000. Odvtedy však zaznamenala prudký rast predaja. Značka začínala v malom. Firma sa rozbiehala ako typická rodinná firma, ktorá má veľmi ďaleko od bežného korporátneho sveta. Čo je však prekvapujúce, na tomto sa počas niekoľkoročnej existencie firmy nič nezmenilo. Je to stále rodinná firma, ktorej záleží predovšetkým na výslednom produkte.

V súčasnosti ponúka ľuďom po celom svete kvalitnú obuv a kabelky. Namiesto značky Jeffrey Campbell sa často stretnete so skratkou JC – ako napríklad JC shoes alebo JC bags.

Oficiálna stránka značky: jeffreycampbellshoes.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Jeffrey Campbell.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.