Jarné prezuvky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Vyberte si iné značkové prezuvky:Fare, Sante

Prezuvky sa veľmi často používajú  do školy a do práce, ale populárne sú aj prezuvky na doma. Jarné prezuvky sa vyznačujú ľahkosťou, jednoduchosťou a pohodlnosťou a môžu byť rôzneho štýlu, či už otvorené, uzavreté a podobne. Vďaka veľkému výberu nie je problém nájsť si model, ktorý sa každému páči.

Najmä pre deti

Hoci prezuvky v práci nosia dospelí, čiže ide o pánske a dámske prezuvky, v prvom rade tento typ obuvi je určený pre deti, ktoré prezuvky využijú či už v škole, škôlke, školských družinách a kluboch, ale aj vo voľnočasových centrách a podobne. Niektoré typy sú dokonca prispôsobené aj na nosenie vonku.

Bežné aj zdravotné

Väčšinou je v ponuke obchodov najmä veľký výber bežných prezuviek, ale je možné nájsť aj zdravotné a ortopedické prezuvky, napríklad značiek Sante. Populárne sú aj iné značky ako Scholl a potom samozrejme niekoľko desiatok až stoviek bežných značiek výrobcov klasických prezuviek a papúč.

Ako vyberať

Prezuviek je niekoľko typov, modelov, značiek a druhov. Niekto má rad flip flop, iný plyšové prezuvky, ďalší využíva papuče ako prezuvky a výber konkrétneho modelu či značky by mal byť podriadený tomu, kde sa budú prezuvky nosiť, ako dlho počas dňa, či len na dnu alebo aj na von a tiež treba dbať na pohodlnosť.

Santé N/661/201/79/78/19

Sante N/661/201/79/78/19 sú pevné, členková tenisky, zapínanie na velkro. Vrchný materiál je pravá hladká koža. Podšívku tvorí taktiež pravá koža. Podošva je z termoplastického kaučuku, farebne ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.