Topánky Hujo

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Hujo, alebo František Hujo, je slovenská značka dámskej, pánskej a detskej obuvi. Na Slovensku má výroba obuvi pomerne dlhú tradíciu. Väčšina firiem, ktoré vyrábajú na obuv, v tradičných obuvníckych mestách ako napríklad Partizánske, patrí do rúk zahraničných vlastníkov, ktorí pôvodne štátne firmy privatizovali.

Firma František Hujo pôsobí na slovenskom a českom trhu obuvi už od roky 2002. Za viac ako 10 rokov existencie si značka vybudovala medzi spotrebiteľmi značnú dôveru.

František Hujo sa zaoberá výrobou a predajom obuvi. Okrem vlastných predajní firma predáva svoje výrobky aj do mnohých ďalších obchodov. Značka sa venuje najmä kvalitnej koženej obuvi. Špecialitou spoločnosti je dámska podrozmerná obuv. Hujo sa špecializuje na veľkosti 33, 34 a 35. V ponuke spoločnosti však samozrejme nechýbajú ani pánske a detské topánky. Samozrejmosťou je tak široký sortiment obuvi v mnohých farbách.

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Hujo vo Vašom okolí.

Skúsenosti a názory:

 1. Claudia

  Za posledné obdobie som sa stretla s touto značkou niekoľkokrát, mám vyskúšanú letnú i zimnú obuv tejto značky a som spokojná. Obuv nielen dobre vyzerá, ale sa aj dobre nosí. Odporúčam vyskúšať.

 2. Erika

  Mám odtejto značky už zopár topánok, som rada že som si našla zn. ktorá vyrába aj menšie čísla pod 36. Nakoľko mám sama takú veľkosť, bolo dosť problém si na SR nájsť vhodnu a pohodlnú obuv. Som s vašími topánkami spokojná, akurát mám jedinu výhradu a zaroveň prosbu, aby ste nepoužívali na podrážky tie tvrdé plastové materialy a taktiež plastové opätky, pretože sa veľmi šmýkajú, radšej by som si doplatila o 10 € viac za topánky pri kúpe, ako som potom nutená si ich dávať podlepovať inou drsnejšou podrážkou u obuvníka, a meniť opätky za gumené, čím potom prichádzam bezdôvodne o zánik záruky. Pre mňa ako Vašeho stáleho zákazníka a myslím si, že určite aj u mnohých ďalších, by ste si touto zmenou zdvihli ešte viac predajnosť. Spokojný zákazník, je vizitkou kvality. A vy kvalitu máte, ale fakt to o čom tu píšem niekedy hraničí s bezpečnosťou a zdravím na naších nohách. Za pochopenie ďakujem. Verím že sa to zmení 🙂

 3. Beata

  Pekný deň. Topánky Vašej značky som si kúpila cez dovolenku vo Vašom obchode v B.Bystrici a som s nimi mimoriadne spokojná, pretože i napriek vysokému opätku /mám už dosť rokov/ sú veľmi pohodlné a to je najväčšia výhra pre výrobcu, pohodlná , mäkučká a zároveň vysoko elegantná obuv. Neuvažujete predávať Vašu obuv aj cez internet? Pretože ja som z NR a neviem, či aj tu predávate vaše výrobky. Držím palce.

  1. Beata

   Prosím, to máte overené, že „HUJO“ balí poľské topánky? Potom sklamanie. Ja preferujem filozofiu: „Podporujem slovenských výrobcov“!

 4. Viola

  Je to kvalitná obuv, rada ju nosím, kúpila som si lodičky na ples a bez problémov som v nich vydržala do rána, v 1x obutých. Čo mi vadilo, majú veľmi rátky remienok.Sme na Slovensku, nie každý má štíhle členky.

 5. Hanka

  Mam od vas 2 topanky a som velmi spokojna vcera som si kupila botasky ktore mala predavacka na nohe kvalitou sa vyrovnavaju istej talianskej znacke ,chyba predaj cez net?????

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.