Topánky Heelys

HeelysHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Heelys je značka obuvi, ktorá sa na prvý pohľad ničím nelíši od všetkej ostatnej. V podrážke obuvi sa však nachádza koliesko. Takét topánky sú tak určitou kombináciou bežnej obuvi a kolieskových korčúľ.

„Kolieskové tenisky“, ako by ste pokojne mohli obuv značky Heelys nazvať, sú pomerne čerstvou novinkou. Tento typ obuvi si nechal patentovať v roku 2000 Roger Adams.

Heelys sú na mnohých verejných miestach, ako napríklad školy, zábavné parky a podobne, vnímané rovnako ako kolieskové korčule. To znamená, že ich použitie je na mnohých miestach jednoducho zakázané. Takto to však nebolo ihneď od ich uvedenia na trh. Mestá a vlastníci zábavných parkov iba reagovali na problémy spojené s používaním tohto typu obuvi.

Výrobca tenisiek tvrdí, že pri ich používaní nie je potrebné používať chrániče, avšak odporúča to. Heelys môžu byť za určitých okolností vcelku nebezpečnou hračkou pre deti.

Oficiálna stránka značky: heelys.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Heelys.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.