Topánky Grendha

GrendhaHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Grendha je značka brazílskych topánok a predovšetkým sandáliek, ktoré sú navrhnuté a vyrobené podľa najvyšších štandardov v Brazílii. Grendha sandále sú spojené s uvoľneným životným štýlom bez straty na štýlovosti, pre ktorú sa stali synonymom.

Krásne, elegantné a moderné, tak sa dá popísať ohromujúca kolekciu na leto 2014. Klasické tvary sandáliek dostali štýlový nádych a podpätky, ktoré sa trblietajú pri bazéne počas horúcich dní, a lesk po celú noc. Veľkoleposť je dosiahnutá s exotickými zvierat pestrou zvieracou potlačou v spojení s kovovými prvkami zatiaľ čo pohodlné kúsky sú v štýle kvitnúcich kvetín a juhoamerických kamenov.

Výrobca Grendene, je najpoprednejší výrobca adizajnér obuvy v Brazílií.Všetky produkty sú navrhnuté a vyrobené tak, aby zachovali túto poprednú úroveň značky. Všetky Grendha výrobky sú 100% recyklovateľné a neobsahuje žiadne živočíšne produkty - zabezpečuje krásu vašich nôh a tiež ekoochranu planéty.
Grendha je distribuovaný aj vo Veľkej Británii a Írsku od GH Warner.

Oficiálna stránka značky: grendha.com.br
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Grendha vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.