Topánky Gino Rossi

Gino RossiHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Gino Rossi znamená eleganciu, elegantný a módny dizajn. Značka Gino Rossi si vybudovala toto renomé vďaka svojej vynikajúcej znalostí najnovších trendov v móde a kreatívnemu výhľadu na klasiku.

Dnes je jednou z najuznávanejších poľských značiek v segmente výroby a predaja obuvi najvyššej kvality a doplnkov. Spoločnosť bola založená vďaka spolupráci poľských a talianskych partnerov, ktorí sa rozhodli spojiť svoje skúsenosti a použiť ju na vytvorenie pánskych a dámskych kožených topánky pre náročných zákazníkov. Spoločnosť si vzala meno od jedného zo šiestich zakladateľov, Signora Ginoa Rossiho.

História

Spoločnosť bola založená v roku 1992 v Slupsku, ktoré je do dnešného dňa aj naďalej umiestnenie hlavného sídla firmy Gino Rossi a hlavnej továrni na výrobu Gino Rossi topánok. Vysoká kvalita, najlepšie poľské a talianske prvky a jedinečný dizajn, ktorý je rozpoznateľný na prvý pohľad: to všetko viedlo k rýchlemu nárastu popularity a rozvoja značky.
Prvý Gino Rossi spoločnosť predajňa bola otvorená v roku 1994 v Sopote. V súčasnej dobe spoločnosť Gino Rossi zamestnáva viac ako 800 ľudí, má dobre rozvinutú predajnú sieť 79 firemných predajní umiestnených v Poľsku a v zahraničí (vrátane Berlína, Prahy a Kaliningradu), rovnako ako 9 outletových obchodov.

Kolekcie

Spočiatku sa firma špecializovala predovšetkým na výrobu obuvi pre mužov, ale čoskoro sa jej ponuka rozšírila o originálne a elegantné dámske topánky, kožené doplnky, ako sú dámske kabelky, aktovky a náprsné tašky, rovnako ako praktické príslušenstvo k starostlivosti o obuv.

Kolekcia je taktiež doplnená o dámske a pánske hodinky dovezené z Talianska. Topánky nesúci Gino Rossi logo sú vyrábané so starostlivou presnosťou a správnosťou prevedenia, ako aj starostlivým výberom dekoratívnych detailov.

Všetky výrobky opatrené Gino Rossi logom sú známe pre svoju dokonalú konštrukciu a netradičný štýl. Nájdete tu najnovšie trendy a uvidíte ako sa kombinuje klasická elegancia s kreatívnym pohľadom na módu. Gino Rossi topánky sú oveľa viac než len topánky.

Oficiálna stránka značky: gino-rossi.com
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Gino Rossi vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.