Topánky G-Unit

G-UnitHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

G-Unit je americká značka obuvi patriaca spoločnosti G-Unit clothing company. Firma vznikla v roku 2003 a má hlavné sídlo v New Yorku.

Značka vznikla ako spolupráca známeho rapera 50 cent a Marka Ecko, ktorý stojí za značkou Ecko Unlimited. Na značke sa podieľala aj rovnomenná hip hopová skupina.

Médiá prirovnávali toto spojenie k tomu, čo spravila spoločnosť Nike, keď v spolupráci Michaelom Jordanom vytvorila jedinečnú značku Jordan Air.

Spolupráca medzi Eckom a 50 centom však dlho nevydržala. Po vzájomných rozporoch Ecko z tohto spolu vycúval. V súčastnosti je stopercentným vlastníkom značky G-Unit raper 50 cent.

Značka mala počas svojej existencie množstvo problémov. Na určitý čas bola jej činnosť aj pozastavená. 50 centovi sa však podarilo značku znovu uviesť na trh. K úspechu mu pomohlo aj to, že okrem Spojených štátov amerických sa zameral aj na ďalšie veľké krajiny – ako napríklad Brazília.

Oficiálna stránka značky: 50cent.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky G-Unit.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.