Topánky Fallen Footwear

Fallen FootwearHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Fallen Footwear je americká značka skateboardovej obuvi, oblečenia a módnych doplnkov. Firma má sídlo v kalifornskom meste Carlsbad.  Značku Faller Footwear založil bývalý profesionálny skateboardista Jamie Thomas.

Značka bola predstavená verejnosti iba v roku 2003. Ide tak o naozaj mladú značku. Ono však väčšina značiek určených pre lifestyle mladých ľudí je na trhu krátko.  Obuv značky bola vyrábaná od roku 2003 až do roku 2005 spoločnosťou DC Shoes. Dialo sa tak na základe licencie. V roku 2005 však DC shoes bola kúpená firmou Quicksilver. Po tejto transakcii došlo k rozdeleniu DC Shoes a Fallen Footwear. Od roku 2005 je táto značka distribuovaná spoločnosťou Black box distribution.

Značka Fallen Footwear je medzi mladými ľuďmi známa najmä obuvou. Firma však predáva aj mikiny, tričká, batohy, džínsy, kraťasy či rôzne módne doplnky.

Ako väčšina firiem vyrábajúcich veci pre športovcov, aj Fallen Footwear podporuje niekoľko profesionálnych skateboardistov.

Oficiálna stránka značky: fallenfootwear.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Fallen Footwear.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.