Topánky Everlast

EverlastHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Everlast je americká značka, ktorá vyrába, predáva, licencuje športové oblečenie, obuv a rôzne doplnky. Značka je však známa najmä spojením so svetom boxu. Vyrábaním boxerského oblečenia, obuvi a ďalších vecí sa preslávila. Rozhodne nepatrí medzi najmladšie značky. Je tu s nami už viac ako sto rokov.

Sídlí na Manhattane v New Yorku.  V súčasnosti značka pôsobí v takmer 80 krajinách po celom svete.

Trochu z histórie značky

Niektoré značky majú zaujímavú históriu, niektoré nudnú. Za vznikol značky Everlast je zaujímavý príbeh o tom, že výborné veci môžu vznikať aj z núdze.

V roku 1910 Jacob Golomb bol sklamaný z toho, že bežné plavky mu nikdy dlho nevydržali. Problém sa rozhodol vyriešiť radikálne. Vytvoril si vlastné plavky, ktoré mu mali vydržať celú sezónu – nazval ich Everlast (v preklade nekonečne trvajúce). Postupne sa mladému Jacobovi Golombovi podarilo vytvoriť vlastnú firmu predávajúcu športové oblečenie.

V roku 1917 sa o rozvoj značky postaral ďalší mladík. Jack Dempsey požiadal spoločnosť Everlast, aby vyrobila boxerské oblečenie a potreby. Toto bol rozhodujúci krok, pretože práve výrobou a predajom boxerom sa značka preslávila po celom svete.

Box, box box

Everlast vyrába rukavice pre box a MMS (mixed martial arts) pre všetky druhy tréningov. Produkty značky sa využívajú ako v profesionálnom boxe a MMS, tak aj v amatérskych súbojoch. Okrem rukavíc vyrába aj:

  • boxerské vrecia
  • ochranné boxerské prilby

Ďalšie veľké množstvo produktov je vyrábaných pod značkou Everlast v licencii. Sem patrí aj obuv alebo výživové doplnky tejto značky.

Firma vlastní hneď niekoľko patentov spojených s technológiou športových rukavíc.

Sponzorstvo

Rovnako ako takmer všetci výrobcovia športových potrieb, aj Everlast výdatne sponzoruje športovcov, kluby a tímy.

Oficiálna stránka značky: everlast.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Everlast.

Topánky Everlast v našej ponuke

Everlast Rucker

Everlast Rucker sú pánske štýlové tenisky s vyšším strihom. Atraktívna kombinácia kontrastných farieb červenej, sivej a bielej pripomínajú retro štýl. Tieto tenisky sa vyznačujú odolnou gumovou ...

Everlast Infants Pool Shoes

Everlast sandálky sú detskou obuvou vhodnou najmä v letných mesiacoch a ku vode. Stabilitu pre malú detskú nôžku poskytuje široký popruh nad nártom a priehlavkom a tiež elastický popruh okolo päty, ktorý ...

Everlast Pool Shoe Mens Navy

Everlast Mens sú pánske šľapky vhodné na letné obdobie. Ideálne sú aj do vody, na použitie na pláži alebo ku bazénu. Pánske Everlast šľapky sú navrhnuté s mäkkou textilnou podšívkou na jedinom ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.