Topánky Etnies

EtniesHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Etnies je značka obuvi, ktorá sídli v meste Lake Forest v americkom štáte Kalifornia. Značka je vlastnená spoločnosťou Sole Technology.

Špecializuje sa na obuv pre skateboardistov. Rovnako ako jej materská firma Sole Technology.

Z histórie značky

Značka Etnies uzrela svetlo sveta v roku 1986 v Európe. Ten pravý podnikateľský impulz je však dal až Pierre André Sénizergues potom, ako ukončil profesionálnu kariéru skateboardisku. Pierre André Sénizergues v súčasnosti vlastní značku Etnies a je aj majiteľom spoločnosti Sole Technology.

Pierre André Sénizergues začal pracovať na dizajne obuvi a čoskoro bol schopný predstaviť základnú kolekciu. Značka bola predstavená na americkom trhu a to bol základný impulz na ceste k jej medzinárodnému úspechu.

Najväčší skate park

Etnies v spolupráci s mestom Lake Forest v Kalifornii postavila najväčší skate park v Spojených štátoch amerických. Tento park má neuveriteľnú rozlohu 3700 m².

Oficiálna stránka značky: etnies.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Etnies.

Topánky Etnies v našej ponuke

Etnies Sheckler 6 black-red

Pánske topánky Etnies Sheckler 6 black-red sú perfetknou vychádzkovou obuvou. Na vonkajšej bočnej strane je vyšité logo Etnies, menšie logo Etnies sa nachádza na jazyku, päte a podrážke. Na vnútornej ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.