Topánky Elite Goby

Elite GobyHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Elite Goby je jedna zo stoviek značiek obuvi, ktoré nájdete na slovenských a svetových trhoch. Dnes je situácia s predajom obuvi veľmi rozdielna od minulosti. Dnes už nie je problém obuv vyrobiť. Prakticky to vďaka dodávateľom dokáže každý. Dôležité a náročné je obuv predať. Veľkú rolu v súčasnosti hrá dizajn a štýl obuvi.

Elite Goby je značka obuvi, ktorá vsádza najmä na jedinečný dizajn, ktorý by mal uspokojiť túžbu mladých žien po originalite. Zameriava sa prakticky výhradne na ženy. Ďalšou konkurenčnou výhodou značky oproti je cena. Topánky Elite Goby sú skutočné lacné a dostupné prakticky každému. Nízka cena tu však nejde na úkor kvality. Firma však má pomerne ďaleko od toho, aby bola považovaná za luxusnú značku.

Topánky Elite Goby sa predávajú aj na Slovensku. Najjednoduchšie je ich však kúpiť na internete.

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Elite Goby.

Skúsenosti a názory:

 1. Katka

  Dobry den,nedavno som si cez jeden zlavovy portal kupila lodicky Elite Goby a su to tie najkrajsie topanky v mojom satniku.Na to,ze som si ich neskusala,sedia mi ako uliate a keby som mohla,tak si kazdy mesiac kupim dalsie a dalsie 🙂

 2. Ivana

  Mám jedny krásne baleríny. Pri objednávke som sa obávala, či sadnú, ale zbytočne. Krásne vyhotovenie, strih, sedia uplne uzasne. Hoci sa mi zdali drahsie, cena zodpoveda kvalite 🙂

  1. Zuzana

   Dobrý deň. Veľkosť topánky 38 súhlasí s dĺžkou vnútornej stielky 24cm. Pre dĺžku 24,5cm odporúčame veľkosť 38,5. Lodičky a sandále však môžete voliť aj vo veľkosti 38.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.