Topánky Edward Green

Edward GreenHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Edward Green je luxusná anglická značka obuvi, ktorá bola založená už v roku 1890 v meste Northampton. O tom, že ide o naozaj exkluzívnu značku, svedčí aj to, že firma týždenne vyrobí iba 250 párov obuvi. Každý pár topánok sa vyrába niekoľko týždňov a počas tohto obdobia sa do výroby zapojí niekoľko špecializovaných pracovníkov.

Spoločnosť bola v 30-tych rokoch minulého storočia hlavným dodávateľom topánok pre dôstojníkov britskej armády. Topánky v tom a neskoršom období nosilo množstvo významných osobností predovšetkým z prostredia šľachty.

Edward Green predáva svoju obuv aj vo vlastných obchodoch po celom svete. Butiky nájdete v luxusných lokalitách vo veľkých metropolách.

Ako množstvo výrobcov obuvi sídliacich v Európe, aj Edward Green mal nedávno vážne problémy prežiť. Ziskovosť bola záporná a firmu niekoľkokrát zmenila majiteľa.  Za pomoci ikony svete obuvi, Johna Hlustika, sa však podarilo obnoviť slávu tejto značky.

Oficiálna stránka značky: edwardgreen.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Edward Green.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.