Topánky DVS

DVSHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

DVS patrí medzi mladé americké značky, ktoré sa špecializujú na výrobu obuvi pre pomerne úzku skupinu ľudí. Značku nájdete predovšetkým u skateboardistov. Týmto sa však ich využitie neobmedzuje. Obuv značky je prístupná úplne každému.

Firma za značkou DVS vznikla v roku 1995 v kalifornskom Los Angeles. Začiatky boli zložité. Firmu založilo niekoľko majiteľov skateboardových obchodov a profesionálny skater Tim Galvin. Od začiatku chcela vyrábať skateboardovú obuv navrhnutú a vyrobenú skatermi.

Z malej firmy sa za posledných takmer 20 rokov stala svetoznáma značka. Samozrejme, že DVS je známa najmä medzi skateboardovou komunitou. Jej popularita mimo tohto športu je síce malá, avšak neustále rastie.

Ako väčšina podobných značiek, aj táto sa snaží budovať povedomie o sebe sponzorovaním rôznych športovcov, klubov či podujatí. Firma takisto podporuje rôzne predajne zamerané na predaj skateboardových potrieb a oblečenia.

Oficiálna stránka značky: dvsshoes.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky DVS.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.