Topánky Dunlop Sport (Australia)

Dunlop Sport (Australia)Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Dunlop Sport (Australia) je značka športovej obuvi, oblečenia a vybavenia, ktorá nemá priamy súvis so značkou Dunlop sports. Značku Dunlop Sports vlastní spoločnosť Sports direct. Dunlop Sport (Australia) pôsobí prakticky iba v Austrálii, kde sa nepôsobí hlavná značka Dunlop Sport. Dunlop Sport (Australia) je divízia spoločnosti Pacific Brands. Sports Direct vlastní práva na značku Dunlop sport všade na svete okrem Austrálie a Nového Zélandu.

Firma má pomerne dlhú históriu. Prvé topánky táto spoločnosť uviedla na trh už v roku 1924. V roku 1939 firma uviedla na trh slávny model Dunlop Volley, model, ktorý firma produkuje a predáva dodnes. Počas svojej história sa firma rozvíjala podobne ako všetky ostatné firmy zaoberajúce sa výrobou obuvi, oblečenia a športových potrieb. Dunlop Sport (Australia) pomaly nakupovala menších výrobcov obuvi nielen doma v Austrálii, ale aj v Spojených štátoch amerických.

Dunlop Sport (Australia) vyrába a predáva obuv, oblečenie a ďalšie športové potreby najmä na tenis, squash či golf.

Oficiálna stránka značky: dunlop.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Dunlop Sport (Australia) vo Vašom okolí.

Topánky Dunlop Sport (Australia) v našej ponuke

Dunlop Street Junior

Dunlop Street Junior sú detské golfové tenisky. Sú navrhnuté, tak, aby sa dobre nosili. Majú polstrovaný golier pre bezpečné a polhodlné nosenie. Majú lisovanú gumenú podošvu, ktorá ponúka skvelú ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.