Detské snehule

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Vyberte si iné značkové snehule:Adidas, Crocs, Kamik

Na zimu sa hodia na von pre deti detské snehule. Tento typ obuvi poskytuje dokonalú tepelnú izoláciu, takže deťom nebude na nohy zima. Takmer všetky modely sú tiež veľmi účinné aj pri izolovaní vlhkosti a vody, čo závisí samozrejme aj od konkrétnych podmienok používania priamo v snehu.

Adidas, Crocs a ďalšie značky

Populárne značky detských snehulí sú najmä tie od známych výrobcov obuvi všeobecne, ako napríklad Adidas, Crocs, Demar, Salonom, Campri či Coqui. Kúpiť snehule môžete v klasickej obuvi ako napríklad Deichmann, ale počas zimnej sezóny ponúkajú aj Tesco či Hypernova niektoré modely.

Ktoré sú tie naj?

Samozrejme, najlepšie snehule pre deti by mali byť dostatočne hrubé a teplé, aby ochránili dieťa pred chladou. Okrem toho treba mať aj správnu výšku tak, aby sa do nich nedostal sneh. Dávajte si tiež pozor na materiál a podrážku, ktorá by mala zaručiť stabilitu pri chodení a aj mäkký došlap.

Veľký výber modelov

V ponuke možno nájsť snehule naozaj najrôznejšieho typu a modelov. Detské snehu pre chlapcov nie sú až tak farebne originálne, skôr ide o funkčné využitie a vlastnosti v zime. Snehule pre dievčatá však môžu mať rôzne farby alebo kombinácie, viaceré sú napríklad aj s potlačou.

Crocs Crocband Iridescent Gust Boot

Dievčenské čižmy Crocs Crocband Iridescent Gust Boot Kids sú z ľahučkého, ortopedicky tvarovaného materiálu Croslite. Výhodou je jednoduché obúvanie. Gumička je všitá po obvode a umožňuje reguláciu ...

Adidas Zambat Girls Boots

Detské zimné čižmy (snehule) Adidas Zambat Girls Boots sú určené dievčatám a ideálne do snehu a studenej zimy. Z boku majú tri biele pruhy, symbolizujúce značku Adidas a na päte sa nachádza nápis ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.