Detské kopačky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Vyberte si iné značkové kopačky:Adidas

Na športovanie pre najmenších a na loptové hry sú určené detské kopačky. Tie ponúkajú jednak športové obchody, ale aj viaceré predajne s detskou obuvou, ktoré majú širší sortiment. Väčšinou sú v ponuke najznámejšie značky kopačiek, pričom každý model sa môže špecializovať na niečo iné.

Volejbal, futbal, hádzaná

Viacero výrobcov sa špecializuje práve na tieto tri druhy športov a aj preto možno nájsť kopačky buď multifunkčné, čiže na viacero športov, alebo na druhú stranu aj modely, ktoré sa hodia len na jeden druh športu, najčastejšie na futbal. Tu treba ešte rozoznávať medzi modelmi indoor a outdoor.

Za dobrú cenu…

Výpredaj ponúka možnosť kúpiť si aj inak drahé značkové kopačky za pomerne prijateľné ceny a veľa ľudí hľadá aj na internete. Akcia môže byť v bežných aj internetových športových predajniach a je už len otázkou času, ako ju využiť a kedy. Eshopy ale aj bazáre ponúkajú tiež veľký výber.

Aké značky vyberať?

Najčastejšie sa predávajú značky Nike, Adidas a Puma. Títo výrobcovia majú najširší výber modelov rôznych kopačiek, od klasických, cez turfy až po multifunkčné modely topánok. Veľkosť je najčastejšie v rozmedzí od 25 do 36, keďže väčšie modely sú už určené pre mládež alebo dorast.

Adidas Samba Suede

Adidas Samba Suede sú detské halové kopačky, určené napr. na sálový futbal, volejbal, hádzanú a pod. Vrchná časť topánok je vyrobená zo semišu - kože nubuk. Podošva je gumová, poskytuje výbornú ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.