Detské členkové čižmy

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Vyberte si iné značkové členkové čižmy:Adidas, Diesel, Dr Scholl, S.Oliver, Golddigga, Firetrap, Kangol, Dunlop

Detské členkové čižmy sa hodia najmä na nosenie pre každý deň, čiže na bežné nosenie von, do mesta a podobne, najmä počas chladnejšieho počasia. Viacero z nich je aj vodeodolných alebo odolných voči dažďu, veľa modelov čižiem sa vyrába aj z gumy a môžu slúžiť aj ako menšie gumáky.

Kožené aj syntetické

V ponuke sú kožené členkové čižmy pre deti menšie aj väčšie, ale taktiež aj čižmy vyrobené zo syntetických látok. Pri kožených alebo gumených ide aj o čižmy obvykle s vodoodpudivou úpravou materiálu a tiež aj do snehu, pričom tie vyrobené zo syntetických látok nemajú až takú výdrž odolnosti.

Online alebo Mimibazar?

Kto chce ušetriť, môže skúsiť napríklad výpredaj v klasických obchodoch, kde možno nájsť na konci sezóny zaujímavé ponuky. Problém ale bude s veľkosťou, keďže deti neustále rastú. Aj preto sú populárne alternatívy v podobe online obchodov alebo kúpy cez Mimibazar, kde sú čižmy dosť lacné.

Ktoré značky sú v kurze

Pre deti vyrábajú členkové čižmy buď výrobcovia aj obuvi pre dospelých, alebo niektoré špecializované značky zamerané len na detskú obuv. V ponuke predajní aj online obchodov či na bazári sa najčastejšie vyskytujú značky Goldigga, Rieker, Tamaris, Finity alebo Peddy a iné detské značky.

Golddigga Patent

Golddigga Patent sú dievčenské topánky z PVC. Výhodou je vysoký členok a kontrastné šnurovanie. Tieto detské topánky sa vyznačujú odolnou podrážkou s lisovaním vhodným pre každodenné aktivity. Vzadu ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.