Topánky Desigual

DesigualHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Desigual je značka oblečenia, obuvi a módnych doplnkov, ktorá má hlavné sídlo v španielskej Barcelone. Firmu založil Thomas Meyer, pôvodom zo Švajčiarska, na populárnom ostrove Ibiza. Desingual zaznamenal za posledných 15 rokov raketový rast. Z takmer neznámej značky sa vyvinulo firma s obratom pol miliardy eur a viac ako 3000 zamestnancami po celom svete.

Desingual sa zameriava najmä na mladých ľudí. Značka sa snaží vyjadroval pozitívne emócie, tolerantnosť a zábavu. Značka každú sezónu pripravuje nové kolekcie. Na ich príprave sa podieľa až 25 dizajnérov.

Príď vyzlečený, odíď oblečený

Desingual má špičkový nielen dizajnérsky, ale aj marketingový tím. Pár rokov nazad firma prišla s kampaňou „Príď vyzlečený, odíď oblečený.“ Pred madridským obchodom Desingual čakalo 200 ľudí – pripravených sa v obchode vyzliecť a následne sa obuť a obliecť do vecí od Desingualu. Kampaň bola v Španielsku veľmi úspešná. Firma zopakovala rovnakú reklamnú kampaň aj v ďalších európskych metropolách.

Oficiálna stránka značky: desigual.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Desigual vo Vašom okolí.

Topánky Desigual v našej ponuke

Desigual 41SS230

Krásne dámske sandále Desigual sú kombináciou štýlu, komfortu a ležérnosti. Sandále majú plný podpätok s pohodlnou výškou. Sandálky sa viažu okolo členka. Plná päta a široký pásik predného ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.