Topánky Deltex

DeltexHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Deltex je pomerne málo známa značka obuvi, ktorú nájdete predovšetkým na pultoch veľkých predajcov obuvi. Topánky značky sa na Slovensku predávajú napríklad v obchodnom dome Deichmann.

Deltex, plným názvom Deltex technology, je firma špecializujúca sa na pomerne špecifickú obuv. Snaží sa štylizovať ako značka bojujúca proti vode. Vyrába predovšetkým rôzne čižmy a topánky, ktoré nemajú problém s odpudzovaním vody. Nie sú to však iba obyčajné gumáky. Moderné technológie nám umožňujú bojovať proti vlhku a vode oveľa účinnejšie.

Obuv značky Deltex nielenže vodu odpudzuje a je nepremokavá, obuv tejto značky dokáže aj dýchať. Toto je dôležité z jedného dôležitého pohľadu.  Vaše nohy sa totiž v topánkach môžu začať kúpať vo vlastnej šťave. Presnejšie vo vlastnom pote. Pokiaľ sú topánky uzavreté a vy vykonávate nejakú aktivitu, unikajúci pot a vodná para v topánke kondenzujú. Využíva polopriepustné membrány, ktoré umožňujú vodnej pare pokojný odchod z topánky.

Oficiálna stránka značky: deichmann.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Deltex vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.