Topánky Conhpol

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Conhpol je poľská značka formálnej pánskej a dámskej obuvi, ktorá je vyrobená z prírodnej kože, dostupná v širokom sortimente farieb, vhodná pre všetky ženy bez ohľadu na vek a ročné obdobie.

História značky

Počiatky spoločnosti sa datujú do roku 1978 rokov,do dolného Stanisławiu neďaleko kalvárie Zeb, kedy Henry Konopka a jeho žena Janina založil malú remeselnú dielňu, kde ručne vyrábali topánky. Stále náročnejší trh vyžadoval použitie viacerých a lepších materiálov, nových technológií a dizajnu.Aby uspokojilo rastúce požiadavky na rodinný podnik, museli neustále rozvíjať a investovať do výstavby zariadení a vyšších technológií.
V súčasnej dobe Conhpol vyrába v svojich závodoch v celoročne formálnu obuv, v širokom rozsahu zaujímavých farebných paliet a štýl podľa najnovších módnych trendov inšpirovaných vlastnými štúdiami a talianskych kaderníkov.
Značka Conhpol kladie Veľmi vysoké požiadavky na kvalitu, aby topánky mali pevnú konštrukciu, trvanlivosť a kvalitu, najlepšie materiály, ktoré sú uznané v mnohých našich zákazníkov doma i v zahraničí.

Soločnosť Conhpol bola vybraná pre vyrábanie formálnych oblekov pre zastúpenie mužov poľskej FL na majstrovstvá sveta vo futbale v Južnej Kórei a Japonsku. Topánky Conhpol sa predávajú v Nemecku, Rusku, Anglicku, Litve, Ukrajine, Mongolsku, Kazachstane, Slovensku a Českej republiky.

Oficiálna stránka značky: conhpol.pl
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Conhpol vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.