Topánky Ciciban

CicibanHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Ciciban je značka, ktorá sa špecializuje výlučne na detskú obuv. Ponúka rodičom kvalitnú obuv, na ktorú je možné sa pri vývoji dieťaťa plne spoľahnúť. Ciciba je slovinská firma a všetky jej fabriky sú situované v Slovinsku.

Z histórie spoločnosti

Ciciba je pomerne stará firma. o existencii firmy môžeme hovoriť už v roku 1908, hoci v tomto čase sa firma takto ešte nevolala. Na začiatku 20-ho storočia v meste Miren založili miestni obuvníci a predajcovia kooperatívu, ktorá pozoruhodne dobre fungovala.

Až o niekoľko rokov neskôr Ivan Petejan začal vyrábať vlastnú líniu obuvi. Po druhej svetovej vojne sa firma začala špecializovať na výrobu obuvi pre deti. Manažovanie firmy Ivan Petejan zveril do rúk jeho syna  Pavla. Pavel Petejan sa nakoniec ukázal ako vizionár, ktorý posunul firmu k žiarivému úspechu. Pavel Petejan postavil úspech firmy Ciciban na spomínané špecializácii na detskú obuv. Hlavná oblasť firmy bola spočiatku výroba detskej obuvi na mieru. Neskôr pribudla ortopedická obuv pre deti na mieru. Vzhľadom na úzku špecializáciu sa spoločnosti Petejan podarilo rýchlo dominovať celému trhu. Ciciban je aj dnes lídrom vo výrobe a predaji detských topánok v regióne.

Čo je to Ciciban?

Možno sa pýtate, čo znamená názov firmy. Toto slovo v skutočnosti nenájdete v žiadnom slovinskom slovníku. Ide o vymyslené slovo z detskej hry.

Slovinská kvalita

Súčasný úspech spoločnosti Ciciban je založený na skvelej kombinácii kvalitného remeselníctva a použitia špičkových technológií. Ciciba tak dokáže produkovať kvalitnú detskú obuv, ktorá nielenže vyzerá dobre, ale rešpektuje všetky poznatky z moderného ortopedického výskumu. Rodičia vždy ocenia, keď je o nohy ich detí maximálne postarané.

Oficiálna stránka značky: ciciban.info
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Ciciban.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.