Topánky Charles David

Charles DavidHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Charles David je známa značka vo svete luxusu. Charles David stojí za koženými doplnkami a najmä topánkami. Za značkou Charles David je rodinná firma, ktorá spustila predaj obuvi v USA dovezených z Európy v roku 1987. Prvý obchod bol otvorený o rok neskôr. V súčasnosti má firma po celých Spojených štátoch amerických 25 exkluzívnych predajní. Firma sídli v meste Culver city v Kalifornii.

Charles David je, ako už bolo spomenuté, luxusná značka. To okrem iného znamená aj to, že výrobky tejto značky sú obľúbené medzi rôznymi celebritami. Toto samozrejme pomáha značke presadiť sa. Topánky značky boli videné na celebritách ako Debra Messing, Eva Longoria, Jessica Simpson či Halle Berry.

Ďalšou celebritou, ktorú môžeme označiť ako fanynku značky, je herečka Natalie Portman. Tá sa zamilovala do vegánskej kolekcie, ktorá prišla na trh v roku 2011. Firma týmto reagovala na kritiku organizácií bojujúcich proti využívaniu kože v módnom priemysle. Natalie Portman nosila topánky tejto firmy aj počas nakrúcania známeho filmu Čierna labuť.

Kolekcia od Emmanuelle Chriqui

V roku 2013 Charled David začal spoluprácu s kanadskou herečkou Emmanuelle Chriqui. Tá bude novou tvárou tejto značky a firma jej pripraví vlastnú kolekciu obuvi. Kolekcia by mala byť predstavená na jeseň. Marketing je však už v plnom prúde.

Charles David predáva svoje luxusné výrobky pod viacerými modelovými radmi:

  • Charles David
  • Charles David „Made in Italy“
  • Charles by Charles David
  • Charles David by Emmanuelle Chriqui

Charles by Charles David je lacnejšia verzia originálnej značky. Vďaka tejto kolekcii si výrobky od firmy môže dovoliť širší okruh ľudí.

Charles David „Made in Italy“ je modelový rad ponúkajúci topánky vyrobené exkluzívne v Taliansku.

Oficiálna stránka značky: charlesdavid.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Charles David.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.