Topánky Catwalk

CatwalkHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Catwalk je vietnamská značka, ktorá sa pomaly objavuje aj na našom trhu. Značka vznikla v roku 2006 v meste Ho Chi Minh. Spočiatku pôsobila iba na domácom Vietnamskom trhu. Časom sa však dostala aj k nám.

Catwalk sa do Európy dostal prostredníctvom zmlúv  s veľkými predajcami obuvi. Konkrétne so spoločnosťou Deichmann. Táto nemecká firma potrebuje mať na svojich pultoch lacné topánky, ktoré sú navyše aj aspoň dostatočne kvalitné. Tieto podmienky značka táto značka spĺňala  a tak Deichmann s nimi podpísal zmluvu.

Catwalk musí v predajniach Deichmann súperiť s desiatkami podobných značiek, ktoré sa sami prakticky nepropagujú. Má pomerne odlišný charakter ako ďalšie značky. „Catwalk“  môžeme do slovenčiny preložiť ako „módne mólo“, resp. chôdzu po takomto móle. Značka je určená pre mladé ženy, ktoré milujú módu a chcú sa obliekať štýlovo. A samozrejme za to nezaplatiť príliš veľa.

Oficiálna stránka značky: thecatwalkshoes.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Catwalk vo Vašom okolí.

Skúsenosti a názory:

  1. J

    Veľmi zlá skúsenosť, kúpené dvoje topánky,obe sa rozpadli po necelom mesiaci, nekvalitný materiál i lepenie. Nepríjemná skúsenosť pri reklamácii na predajni v Uherskom Hradišti.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.