Topánky Calvin Klein

Calvin KleinHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Calvin Klein je jedna z top značiek sveta módy. Nepatrí síce do top luxusnej kategórie, po celom svete si však nesie punc kvality a osobitnosti. Značka je pomenovaná po jeho zakladateľovi. Calvin Klein založil vlastný podnik v roku 1968 v New Yorku.

Trochu z histórie

Calvin Klein rozhodne nezačínal vo veľkom. Na začiatok mu stačilo 10 tisíc dolárov, aby si na Manhattane otvoril obchod s kabátmi. Netrvalo však dlho a obchod začal predávať širší sortiment.

V roku 1969 sa ocitol na titulka známeho módneho časopisu Vogue. Toto mu výrazne pomohlo rozbehnúť vlatný biznis.  V roku 1971 rozšíril svoj biznis o predaj športového oblečenia a dámskej spodnej bielizne. Obuv pridala firma do svojho portfólia v roku 1977.

Revolúcia v spodnej bielizni

Calvin Klein je viac ako predajom známy pánskou spodnou bielizňou. Do uvedenia revolučnej kolekcie od sa pánska spodná bielizeň v USA predávala v baleniach po troch kusoch. Všetka spodná bielizeň bola biela a nakupovali ju pre mužov ich priateľky, manželky či mamy. Calvin Klein dostal spodnú bielizeň do pozornosti väčšiny mužov.

Počas svojej história značka vytvoril množstvo reklamných kampaní, v ktorých sa zúčastnili svetové celebrity. Aj vďaka týmto kampaniam je značka Calvin Klein známa po celom svete.

Táto firma je obrovská spoločnosť, ktorá sa snaží predávať svoje výrobky viacerým sociálnym skupinám. To znamená, že chce predávať aj luxusné aj bežné veci. Za týmto účelom Calvin Klein využíva viacero značiek.

  • Calvin Klein Collection
  • ck Calvin Klein
  • Calvin Klein Sport
  • Calvin Klein
  • Calvin Klein Jeans a tak ďalej

Calvin Klein Collection je najluxusnejšia značka z módneho domu Calvin Klein. Pokiaľ chcete niečo lacnejšie, tak môžete siahnuť po značkách ck Calvin Klein alebo klasickú značku Calvin Klein.

Oficiálna stránka značky: explore.calvinklein.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky
Oficiálny Google+ značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Calvin Klein vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.