Topánky Brunella s.r.i.

Brunella s.r.i.Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Od druhej svetovej vojny oblasť Riviera del Brenta silne potvrdzuje expanziu obuvníckeho priemyslu s výrobkami, ktoré sú stále prepracovanejšie a rafinované. Stali sa synonymom pre kvalitu, presnosť a eleganciu. Vďaka pozornosti a starostlivosti vo výrobnom procese a remeselníkov z mnohých spoločností výroba obuvi napredovala. 
Brunella topánka zapadá do tradičného obuvníckeho priemyslu. Značka bola založená v roku 1950 Agostinom Bacchinim. Vďaka intuícii a podnikateľskému charakteru Agostina, sa okamžite stala jedným z hlavných centier výroby dámskej obuvi. 
Dnes Brunella si udržiava rovnakú prestíž a význam. Drží si popredné priečky v dosahovaní kvality, presnosti v detaile a zručnosti rovnako ako v minulosti. Značka je známa a oceňovaná pre svoju spoľahlivosť, eleganciu a pohodlie.

Brunella topánky sú vyvážané v celej Európe, najmä v Nemecku, Rusku, do krajín bývalej Juhoslávie, arabských krajín, Austrálie a Spojených štátoch amerických.

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Brunella s.r.i. vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.