Topánky Brooks Sports

Brooks SportsHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Brooks sports je značka obuvi, ktorá v znikla už v roku 1914 v Spojených štátoch amerických. Zakladateľom spoločnosti bol Morris Goldenberg. Názov značky vznikol z anglickej verzie priezviska ženy zakladateľa. Tá sa totiž volala Bruchs.

Spoločnosť sa spočiatku orientovala na výrobu a predaj obuvi do kúpeľní. Neskôr sa však preorientovala na sortiment, ktorým je známa dodnes. Brooks sports vyrába najmä športovú obuv zameranú na futbal. Vo svojej histórii firma produkovala športovú obuv pre veľké množstvo ďalších športov.

Firma Brooks sports je dcérska firma spoločnosti Russell Corporation. Tá zase patrí pod Berkshire Hathaway, čo je zase konglomerát firiem, ktorý vlastní slávny investor Warren Buffet.

Brooks sports sponzoruje viaceré klubové a národné tímy. Do roku 2010 sponzorovala a obúvala čilský národný futbalový tím. Neskôr však prehrala bol so značkou Puma.

Oficiálna stránka značky: brooksrunning.com
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Brooks Sports.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.